Webinar

Yeni Çağa Adapte Olmak İsteyen KOBİ’ler İşimi Yönetebiliyorum Webinarlarında Buluşuyor!

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle 2019 yılında hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi, KOBİ’lere büyüme potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmaya devam ediyor. Bugüne kadar 6 ilde 1.000’e yakın KOBİ dijitalleşmeden muhasebeye, uluslararası ticaretten aile şirketlerinin kurumsallaşmasına kadar 10 ayrı başlıkta, Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi öğretim üyelerinden ve sektör uzmanlarından ders aldı.

İşimi Yönetebiliyorum projesi, sağlık gündemi ile birlikte gelişen yeni şartları da kapsayan online eğitimler aracılığıyla KOBİ’lere ulaşmayı ve onları güçlendirmeye devam etmeyi hedefliyor. Dijitalleşme içeriği KOBİ’lerin mevcut işlerini hızlı bir şekilde dijitale taşımalarına yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilen akademik bilgi Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformları ve e-ticaret altyapısı sağlayan firmalar tarafından pratik bilgiyle desteklenecek.

Bununla birlikte eğitimlere katılan ve dijitalleşmeyi hedefleyen seçilmiş KOBİ’lere bu süreçte danışmanlık verilecek ve dijital pazarlama desteği sunulacak.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.