Gaziantep

İşimi Yönetebiliyorum Programı Gaziantep’te KOBİ’ler ile buluştu

İzmir

İşimi Yönetebiliyorum 4 Ekim'de İzmir'de

Diyarbakır

İşimi Yönetebiliyorum 15 Haziran'da Diyarbakırda

Bursa

İşimi Yönetebiliyorum 24 Mayıs'ta Bursa'da

Denizli

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Denizli'de!

Malatya

İşimi Yönetebiliyorum 8 Aralık'ta Malatya'da

İşimi Yönetebiliyorum Proje Eğitimi, FIRATSİFED ev sahipliğinde, Malatya KOBİ’leri için 8 Aralık Perşembe günü Mövenpick Malatya Hotel’de düzenlendi.

Eskişehir

İşimi Yönetebiliyorum Eskişehir’de KOBİ’lerle Buluştu

İşimi Yönetebiliyorum Projesi, Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) ev sahipliğinde, 20 Ekim tarihinde Eskişehir’de KOBİ’lerle bir araya geldi.

Ordu

İşimi Yönetebiliyorum 29 Eylül'de Ordu'da

Van

İşimi Yönetebiliyorum 8 Haziran'da Van'da

Çanakkale

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Çanakkale'de

Mardin

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Mardin’de!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi” ilk yılını tamamladı.

Balıkesir

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Balıkesir’de!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi'nin 4. Eğitimi, 06-07 Aralık 2019’da GÜNMARSİFED ev sahipliğinde Balıkesir’de düzenlendi.

Hatay

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Hatay'da!

Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’lerin uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi”nin 3. Eğitimi, DASİFED ev sahipliğinde Hatay’da düzenlendi.

Antalya

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Antalya’da!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak amacıyla TÜRKONFED, UNDP ve Visa tarafından hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum” programı 12 Eylül 2019 tarihinde Antalya’da ulusal basın lansmanıyla başladı.

İstanbul

KOBİ'ler için İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi

Siz de KOBİ olarak işinizi geliştirmek ve uluslararası rekabet gücünüzü arttırmak istiyorsanız 18 Kasım Perşembe günü 10.00 – 14.15 saatleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek “KOBİ’ler için İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi”ni kaçırmayın.

İstanbul

İşimi Yönetebiliyorum Projesi İstanbul’da!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi” ilk yılını tamamladı.

Adana

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Adana’da!

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Visa Türkiye iş birliğinde 27 bankanın da desteğiyle Türkiye ekonomisinin omurgasını oluşturan, yerel kalkınma...

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.