Covid-19 Dönemi

Covid-19 Döneminde de KOBİ’lerimizin Yanında Olmaya Devam Ediyoruz!

İşimi Yönetebiliyorum Projesinin ikinci yılının sonunda yüz yüze ve online olmak üzere toplam 1.523 KOBİ temsilcisine finansal disiplin ve dijitalleşme olmak üzere iki başlıkta eğitimler verildi.

TÜSİAD ve TÜRKONFED’in, iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan mentor ekibiyle, 6 ilden 6 KOBİ’ye 6 ay boyunca patrondan patrona mentorluk programı başlatıldı.

Pandemi dönemine özel olarak hazırlanan dijitalleşme desteği programı kapsamında; yüz yüze ve online eğitimlere katılan ve dijitalleşmeyi hedefleyen seçilmiş KOBİ’lere e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama başlıklarında dijitalleşme desteği sunulmaya başlandı.

KOBİ’lere destek olmak amacıyla Türkçe’ye çevrilen ve uyarlanan www.isimiyonetebiliyorum.com web sitesi açıldı.İşini yönetmek ve büyütmek isteyen KOBİ’lerimiz, ihtiyaç duydukları bilgilere web sitemizden ulaşabilecekler.

Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından hazırlanan İşimi Yönetebiliyorum eğitimlerimiz ise online olarak Ocak 2021’de başlaması planlanıyor. Finansal disiplin, dijitalleşme ve pandemi döneminde KOBİ’lerimizin dikkat etmesi gereken önemli konular eğitimlerde yer alacak. Dijitalleşme eğitimini bitiren ve işini dijitale taşımak isteyen KOBİ’lerimize ise e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama başlıklarında dijitalleşme desteği sunmaya devam edeceğiz.

 

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.