Kategoriye Göre Sıralayın

İstediğiniz kategoriyi seçerek işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bilgileri bulun.

Tümü

Bütçe, ne zaman ve nasıl para kazandığınızı ve harcadığınızı izleme aracıdır. Bütçe oluşturmak, genel başarınızın ve güvenliğinizin önemli bir parçasıdır.

Tasarruf, gelecekte meydana gelebilecek planlı veya beklenmedik masrafları karşılamak için kenara ayırdığınız paradır.

İş kurmanın bir maliyeti vardır ve işletmenize fon sağlamak, işletme sahibi olarak muhtemelen yapacağınız ilk ve en önemli finansal seçimlerden biridir.

İşinizi kurar kurmaz günlük işlemleri yapmaya başlamanız gerekir. Küçük işletme sahipleri genellikle satıştan müşteri hizmetlerine kadar işletmelerinin her alanına dahil olur.

Bir işletme yönetiminde birçok aşama mevcuttur. Mağazanızı açmanız, müşterileri karşılamanız, rafları dizmeniz, web sitenizi güncel tutmanız, müşterilerin...

Küçük bir işletme yürütmekle ilgili günlük görevlerle meşgul olduğunuzda, işletmeyi tanıtmak için zaman veya para bulmak zor olabilir.

İşletmenizin faaliyetlerini durmaması için para kazanmanız gerekir ancak ne zaman ve nasıl para kazandığınızı anlamak her zaman kolay değildir.

Promosyonlar, kullanıcılara ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında bilgi vererek satışları artırabilir.

İşletmenizin lideri olarak işletmenizi geleceğe taşıma ve çalışanlarınızın geliştirecekleri davranışları, iletişimleri ve çalışma şekillerini belirleme...

Dünyanın her yerindeki küçük işletme sahipleri için kayıt tutmak bir zorunluluk olmakla beraber, bir işletmenin düzgün işlemesini sağlamak için incelikle yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Büyüme, küçük işletme dünyasında uzun vadede hayatta kalmak adına ve aynı zamanda finansal tablonuz için çok önemli olabilir. İlk günlerde başabaş noktasına

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.