Kaynaklar

Finansal hesaplama araçları, iş şablonları, anahtar iş terimleri ve benzer araçları içeren, işletmenizi yönetmenizde ve büyütmenizde size faydası olacak kaynakları keşfedin.

Öne Çıkanlar

Bu yaygın iş terimlerini bilmek, küçük ölçekli işletme sahiplerinin işle ilgili görevleri yürütmek, makul uygulamaları anlamak ve şirketleri için güçlü bir finansal gelecek inşa etmek için hazır olmalarını sağlar.

İşletmenizin başarısını izlemek ve tahmin etmek için aşağıdaki şablonlar kullanılabilir. Bu şablonları işletmenizle ilgili veri ve bilgilerle doldurun. Ayrıca, formları doldurmaya ilişkin fikir edinmek için aşağıdaki örnek içeriği de inceleyebilirsiniz.

İnfografiklerimiz aracılığıyla küçük işletme ipuçlarını ve trendlerini daha derinlemesine inceleyin. Performansı artırmanıza ve müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak adım adım

Bu küçük işletme video serisi ile şirketinizi yönetirken işinize yarayacak uzman ipuçlarını öğrenin. Nakit akışını artırmaktan fonları güvenceye almaya kadar uzanan geniş bir konu yelpazesini keşfedin.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.